СПАСЛИ ЖЕНУ ИЗ ХЛАДНЕ РЕКЕ: Подвиг тројице младића из Требиња и једног из Новог Сада
ТРОЈИЦА младића из Требиња и један из Новог Сада пре неколико дана су у Требињу спасли старију жену, која је усред дана скочила у хладну реку Требишњицу.
Фото Д. Цураћ
Никола Бокун и Филип Радмиловић, када су се враћали са купања, у самом центру града, видели да је са моста "Иво Андрић" у хладну реку скочила старија жена. Никола је први одреагово и одмах скочио за њом.
Филип Радмиловић и један њима непознати младић из Новог Сада са обале су допливали до места догађаја како би помогли Николи.
ЧЕСТИТКЕ ИЗ ЦЕЛОГ РЕГИОНА
О ОВИМ младићима прича цело Требиње, честитају им и људи из региона, а они само скромно кажу да верују да би то урадио сваки човек. У знак њиховог подвига организован им је пријем код градоначелника Требиња, који је захавлио младим Требињцима, али и човеку из Новог Сада.
Фото Д. Цураћ
- Дотрчао сам до чамаца који су били везани, а прискочио ми је у помоћ човек из Новог Сада. Не знам о коме се ради, био је са супругом и дететом, који су били у аутомобилу, и након свега одмах је отишао. Заједно смо скочили у воду, допливали до жене и успели да је убацимо у чамац, којим је довеслао момак који је такође одлично одреаговао - каже Радмиловић.
А чамац је довезао Обрад Станић из Требиња. Он је видео да се нешто дешава на мосту, а када је приметио жену у води брзо је дошао до чамаца.
- Попео сам се на ограду моста, и након што сам видео да је тело у води дотрчао сам до чамаца. Момци су до тада допливали, извукли смо је заједно на чамац. Она је била без свести, а на обали су већ биле Хитна помоћ и полиција, тако да је све завршено како треба - истакао је Станић.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)