ПОЗНАТ УЗРОК СМРТИ: У кориту реке Пливе пронађено тело мушкарца
ТЕЛО мушкарца из Шипова чији су иницијали П.К. пронађено је у кориту реке Пливе, а утврђено је да је смрт наступила услед утапања и да нема елемената кривичног дела, саопштено је из Полицијске управе Мркоњић Град.
Зоран Јовановић
Случај је Полицијској станици у Шипову пријављен јуче у 17.20 часова.
Уз сагласност дежурног тужиоца Окружног јавног тужилаштва Бањалука, припадници Полицијске станице Шипово извршили су увиђај у присуству доктора мртвозорника Дома здравља Шипово, који је констатовао да на телу нема повреда које би упућивале на постојање елемената кривичног дела, те да је смрт наступила услед утапања.
(РТРС)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)