ГУСТ РАСПОРЕД: Додик и Жељка Цвијановић сутра на Паприковцу, у Лазареву, Слатини...
ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик и српски члан Председништва БиХ Жељка Цвијановић присуствоваће сутра освештању Храма Светог великомученика Георгија у бањалучком насељу Паприковац.
Фото: В. Трипић
Предсједник Српске присуствоваће и промоцији сале Боксерског клуба "Горан Делић" у бањалучкком насељу Лазарево.
Такође, посетиће објекат ортопедије у Заводу за физикалну медицину и рехабилитацију "Др Мирослав Зотовић" у Слатини, а потом и посетити вишечлану породицу Партало.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 01:24
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)