ГРАЂАНИ ОДАВНО ПРОЗРЕЛИ НАМЕРЕ АМЕРИЧКОГ АМБАСАДОРА: Марфи води директну кампању против Српске

Novosti online

10. 08. 2024. у 17:28

АМБАСАДОР САД у БиХ Мајкл Марфи води директну кампању против Републике Српске, чији је циљ њена финансијска блокада и урушавање уставног капацитета, истакао је заменик председавајуће Савета министара БиХ Сташа Кошарац.

ГРАЂАНИ ОДАВНО ПРОЗРЕЛИ НАМЕРЕ АМЕРИЧКОГ АМБАСАДОРА: Марфи води директну кампању против Српске

Фото: Принтскрин РТРС

- Његова тобоже брига за грађане Српске је све друго само не истинска, пријатељска и добронамерна. Она је манипулативна, лажна и лицемерна. Но, Марфију треба да коначно буде јасно да су грађани Српске одавно прозрели његове опасне и зле намере - нагласио је Кошарац.

Кошарац додаје, да све што Марфи каже или уради под плаштом лажне бриге за грађане, заправо је у функцији остваривања политичког учинка и разградње Дејтонског споразума на штету Републике Српске.

- Он води хибридни рат против наше отаџбине, а главна мета му је нашом слободном и демократском вољом изабрани председник Милорад Додик. Народ Српске је уз председника Додика! То ће потврдити и предстојећи локални избори и сваки наредни. То је Марфију највећи проблем! Чињеница да грађани стоје уз политику председника Додика и институција Српске мрси конце Марфијевим антиуставним и антидејтонским намерама. Никада нећемо дозволити том каубоју да нам кроји капу, покорава нас и отима оно што су наши очеви стварали! - објавио је Кошарац на друштвеној мрежи "Инстаграм".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ШОК: Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон

ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"

БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.

06. 04. 2026. у 19:11

Коментари (0)

НЕЗАУСТАВЉИВА БАРСА: Јамал и дружину јуришају ка трону Европе, има ли Атлетико оно што је потребно да их заустави?