ДОДИК "СПУСТИО НА ЗЕМЉУ" АМЕРИЧКОГ АМБАСАДОРА: Хтео сам да га прогласим персоном нон грата, али... (ФОТО)

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

05. 01. 2024. у 13:21

ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик послао је снажан одговор амбасадору САД у БиХ Мајклу Марфију.

ДОДИК СПУСТИО НА ЗЕМЉУ АМЕРИЧКОГ АМБАСАДОРА: Хтео сам да га прогласим персоном нон грата, али...  (ФОТО)

Фото Новости

- Мислио сам да затражим да Марфија прогласе персоном нон грата, али сам схватио да он није амбасадор САД у Републици Српској, него само у ФБиХ, па не желим да се мијешам у унутрашње ствари друге земље - поручио је Додик.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)