СВИ ТРАЖЕ ЈЕЛКУ ПОЧУЧУ (75): Пре два дана нестала жена из Зворника
СЕКТОРУ криминалистичке полиције Полицијске управе Зворник , јуче је, око 11,15 часова суграђанин П.П. пријавио нестанак Јелке Почуче (75), која је, дан раније, у поподневним часовима, изашла из породичне куће и отишла у непознатом правцу .
Фото: Приватна архива
Жена је висока 170 центиметара, средње конституције, тежине око 60 килограма, црне кратке косе, очију смеђе боје, правилног носа. У време нестанка на себи је имала црну јакну, црне панталоне и црне патике.
У случају проналаска или других корисних сазнања о несталој суграђанки, полиција позива да се пријави на број телефона 122 или најближој полицијској станици.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)