ПАС УЈЕО ДЕТЕ ЗА ГЛАВУ: Девојчица у Бањалуци након уједа аките задобила тешке повреде

Биљана Ристивојевић

23. 01. 2023. у 11:49

У БАЊАЛУЧКОМ насељу Лауш пас је напао девојчицу и угризао је за главу.

ПАС УЈЕО ДЕТЕ ЗА ГЛАВУ: Девојчица у Бањалуци након уједа аките задобила тешке повреде

Фото: Новости

Ради се о псу расе акита, а девојчица је задобила тешке повреде.

У ПУ Бањалука су рекли да им је јуче око 16.50 часова пријављено да је у бањалучком насељу Лауш малолетну особу угризао пас.

– Изласком на лице места утврђено је да је М. Т. из Бањалуке на ливади поред улице Босе Живковић у Бањалуци шетао свог пса без повоца, те да је у једном тренутку пас скочио на малолетницу и угризао је у пределу главе – појаснили су у полицији.

Малолетници је указана лекарска помоћ у Служби хитне медицинске помоћи Бањалука.

О догађају су обавештени дежурни ветеринарски инспектор, који ће предузети мере и радње из своје надлежности, као и дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Бањалука који се изјаснио да се ради о кривичном делу „Изазивање опште опасности“.

(Српскаинфо)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута