ДОШЛИ С ПОСЛА НА ОДМОР, ПА ИЗГУБИЛИ ЖИВОТЕ: Велика несрећа - младићи слетели с пута аутомобилом и настрадали
НА магистралном путу М-4 Добој-Тузла синоћ, 15 минута иза поноћи, у стравичној саобраћајној несрећи живот су изгубила двојица 22-годишњака из Лукавице Ријеке, потврђено је из полиције.
Фото: Д.Ц.
Према информацијама са лица места погинули су возач Пасата Фахрудин Дубиновић (22) и његов друг-сувозач Амел Суљкановић.
Младићи су се возилом кретали из правца Добоја ка Тузли. Према непотврђеним информацијама у једном моменту возач Пасата Дубиновић је, вероватно, због велике брзине на благој кривини у Стјепан Пољу изгубио контролу над возилом и ударио у бетонски зид.
Оба младића су страдала на лицу места. Слика је ужасавајућа, људи од јутрос долазе на лице места и не могу да верују шта се десило. Аутомобил је од удара подигнут задњим крајем, ваздушни јастуци нису помогли, а унаоколо су разбацане ствари. Врата аутомобила су од места несреће одбачена двадесетак метара.
На лицу места новинари "Аваза" разговарали су са Рагибом Аљићем, који је у Сплиту радио са настрадалим Амелом.
- У среду смо дошли са посла из Сплита кући у Лукавицу Ријеку на краћи одмор. Синоћ сам био с њим у Клокотници, а јутрос ми јављају да је погинуо. Не могу да верујем шта се у тренутку збило. Био је добар момак. Фахрудин је био запослен у Загребу. И он је кући дошао на неколико дана и синоћ се угасио његов живот. Шта човек да каже, када види ову слику - рекао је Аљић.
У ТВЈ Грачаница кажу да су тројица ватрогасаца била на интервенцији, из смрсканог Пасата извлачили су младиће, који су нажалост већ бити мртви. У породицама Дубиновић и Суљкановић је након сазнања да су изгубии синове завладала невиђена туга и бол.
(Аваз)
Препоручујемо
МЛАДИЋИ ПОГИНУЛИ КОД ГРАЧАНИЦЕ: "Пасат" се забио у бетонски зид, није им било спаса
12. 03. 2022. у 08:48
ТРАМПОВ САВЕТНИК У БРАТУНЦУ: Невине српске жртве не смеју да буду заборављене
05. 07. 2026. у 12:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)