УСИЈАЛЕ СЕ ДРУШТВЕНЕ МРЕЖЕ: Кренула антиранта кампања Уједињене Српске
ПРЕМА одлуци донесеној у суботу на седници Главног одбора, Уједињена Српска је данас започела антиратну кампању, која укључује активности на друштвеним мрежама и вибер стикере.
Фото Уједињена Српска
Циљ ове кампање је да се смире тензије, али и да се покаже да наратив који се у јавност пласира из Федерације да се Република Српска спрема и прижељкује рат није тачна.
За врло кратко време кампања преко друштвених мрежа је постала вирална, а вибер стикери су дошли на врх листе кад је у питању број преузимања, поручили су из Уједињене Српске.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година
ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.
06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)