ЛИКВИДИРАН УБИЦА ДЕСЕТОГОДИШЊЕГ ДЕТЕТА КОД ФОЧЕ: Полиција га лоцирала и опколила, није желео да се преда
У ПОЛИЦИЈСКОЈ акцији око поноћи у Заваиту код Фоче убијен је Б. Т., који је неколико сати раније пуцао на аутомобил у којем је убио десетогодишње дете, сазнају босански медији.
Илустрација
Како се наводи, Б. Т. је до последњег тренутка одбијао да се преда, а након што је лоциран у објекту Шумског газдинства Маглић, опкољен и позван да се преда, он је покушао да активира ручну бомбу.
Сарајевски медији објавили су да је реч о душевном болеснику Б. Т. из села Заваит код Фоче, који је дете убио у путничком аутомобилу на регионалном путу Фоча—Заваит—Челебићи.
Препоручујемо
ПРЕМИНУЛА ЈЕДНА ОСОБА: У Босни и Херцеговини на корона вирус позитивно још 646 људи
13. 11. 2021. у 14:31
БЕЗ КАЗНЕ ЗА ЗЛОЧИНЕ МУЏАХЕДИНА НАД СРБИМА: Поништена пресуда Сакибу Махмуљину
10. 11. 2021. у 17:52
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)