ОБЉУБИО ДВЕ ДЕВОЈЧИЦЕ, ДОБИО ЧЕТИРИ И ПО ГОДИНЕ ЗАТВОРА: Педофил из Бањалуке осуђен због злостављања деце
ДРАГАН Л. (45) осуђен је у Окружном суду у Бањалуци на четири и по године затвора због сексуалног искоришћавања две малолетне девојчице, старе 14 и 15 година.
Фото: Н. Скендерија/Депоситпхотос/Илустрација
Пресудом Драган Л. је оглашен кривим за обљубу са дететом млађим од 15 година, а ради се о 14-годишњој девојчици с којом је у два наврата имао сексуалне односе.
Оглашен је кривим и за полну злоупотребу детета старијег од 15 година, односно 15-годишњакињи коју је дирао по интимним деловима тела, привукао је себи и покушао јој скинути панталоне, али је она побегла.
Суђење у овом предмету је било затворено за јавност ради заштите жртава, па и детаље пресуде нећемо објављивати. Иначе, једна од жртава је штићеница дома за незбринуту децу и цела истрага је покренута 18. новембра 2019. године, након што се једне вечери није на време вратила у дом.
То је забринуло васпитаче који су алармирали полицију и за њом је кренула потрага. Помоћу њених познаника истражиоци су успели да утврде где је све боравила те вечери, сазнавши да је из једног локала отишла у пратњи старијег мушкарца. Утврђено је да се ради о Драгану Л., коме је полиција закуцала на врата и девојчицу затекла у његовој кући. Осумњичени је одмах ухапшен.
БОНУС ВИДЕО: АКЦИЈА "ПЛАНТАЖА 2012" - Ухапшена двојица Бањалучана, осумњичена да су узгајала марихуану
Препоручујемо
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).
25. 03. 2026. у 10:29
Коментари (0)