УЖАС У ГРАДИШЦИ: На улици пресрео и силовао жену (68)

ТРИДЕСЕТШЕСТОГОДИШЊИ мушкарац из Градишке ухапшен је рано јутрос због сумње да је силовао 68-годишњу суграђанку, сазнају “Новости”.

УЖАС У ГРАДИШЦИ: На улици пресрео и силовао жену (68)

Фото: Д. Поздеровић

Напад се догодио пре поноћи у селу Ровине код Градишке.

- Осумњичени 36-годишњак је на улици пресрео старију жену. Потом ју је на силу одвукао у један објекат где ју је присило на сексуални однос. Жени је указана лекарска помоћ у Дому здравља у Градишци, док је силоватељ после неколико сати пронађен и ухапшен - каже извор “Новости”.
Он додаје да се осумњичени налази на криминалистичкој обради након које ће бити предат у надлежност Окружног јавног тужилаштва у Бањалуци. Жртва је под лекарским надзором и претрпела је велики шок.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице

ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице

ХРВАТСКА ће, осим набавке 18 нових самоходних хаубица "цезар" од Француске, модернизовати и 14 постојећих немачких "панцир" хаубица које је купила 2014. године, произлази из заједничке изјаве о појачаној сарадњи немачке и хрватске владе.

09. 06. 2026. у 12:21

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ТУХЕЛ СЕ ОДЛУЧУЈЕ ЗА СТАРТНИХ 11 НА СП: Енглеска не сме имати проблема у генерлци против Костарике