САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД ДЕРВЕНТЕ: Ватрогасци из смрсканог „голфа“ извлачили повређене супружнике (ФОТО)
ДЕРВЕНЋАНИ, возач и сувозач "голфа", повређени су у слетања возила са коловоза у дервентском насељу Поље, саопштено је данас из Полицијске управе Добој.
Фото: Н. Ђ.
Они су пребачени у добојску болницу, а у њиховом спашавању, односно извлачењу из смрсканог возила учестовали су и дервентски ватрогасци.
Портпаролка Полицијске управе Добој, Драгана Керкез, рекла нам је да се саобраћајна несрећа догодила у недељу у 12.10 часова, и да се „за управљачем „голфа“ налазио Ж.Б., који је слетио са коловоза из засад неутврђених разлога“.
-Возач „голфа“ је, крећући се путним правцем Поље-Подновље, са своје десне саобраћајне траке прешао на супротну страну, да би након одводног канала зауставио у бетонском пропусту. Тек уз помоћ дервентских ватрогасца и употребу специјалног апарата је, након жене сувозача, ослобођен и извучен за воланом прикљештени возач. Због повреда, није било могућности да он одмах на лицу места буде подвргнут алко-тесту, што ће бити учињено даљом анализом крви-казује извор „Новости“.
У добојској болници се још нису изјаснили о степену повреда, а како незванично сазнајемо, возач је задржан у болници, док је његова супруга послата на кућно лечење.
Увиђај су извршили полицијски службеници Полицијске станице Дервента.
Препоручујемо
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)