МИЛОРАД ДОДИК: Чекају нас изазовна времена (ВИДЕО)
СРПСКИ члан Председништва БиХ Милорад Додик присуствовао је вечерас литургији у цркви Светог пророка Илије у селу Марићка код Приједора.
Фото: илустрација
Додик је поручио да је ова црква одолевала разним искушењима, неколико пута је била рушена и да представља светињу за све људе на овом простору.
- Зато не пропуштам прилику да сваке године будем овде са верујућим народом који обележава и у великом броју се окупља управо да би показао оно што јесте наш идентитет, а то је посвећеност вери и нашој култури. Чекају нас доста изазовна времена, она никад нису била лака, али човеку храброст, наду и снагу дају баш оваква окупљања – нагласио је Милорад Додик.
Црква Светог пророка Илије обележава 150 година постојања, а поводом Илиндана у селу Марићка се одржава и народни збор.
(РТРС)
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)