ДОДИК: Због прогона новинара, захтев за смену Дураковића
СРПСКИ члан Председништва БиХ РС Милорад Додик најавио је данас да ће на првој следећој седници скупштине општине Сребреница бити упућена иницијатива за смену председника ове локалне скупштине Ћамила Дураковића.
Фото: Р. С.
- То ће бити урађено након љетне паузе, тако смо јуче договорили са партнерима. Разлог је прогон новинара. У том погледу постоји консензус - рекао је Додик.
Дураковић је поднео кривичну пријаву Тужилаштву БиХ против новинара и уредника РТРС-а Бранимира Ђуричића јер је на Твитеру написао да "у Сребреници није био геноцид ", а након што је на снагу ступио наметнути закон високог представника Валентина Инцка о забрани негирања геноцида.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
НОВИ УДАРАЦ САРАЈЕВУ: Додик се сам пријавио Тужилаштву БиХ због закона о Сребреници
28. 07. 2021. у 20:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
Коментари (0)