САОБРАЋАЈКА У БАЊАЛУЦИ: "Видео сам да пружају помоћ жени која је у рукама имала мало дете"

Новости онлајн

17. 07. 2021. у 13:49

У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи која се јутрос догодила код Приједорске петље има повређених, али се ради о лакшим повредама.

САОБРАЋАЈКА У БАЊАЛУЦИ: Видео сам да пружају помоћ жени која је у рукама имала мало дете

Фото: Д. Поздеровић

Портпарол ПУ Бањалука Данијела Мучибабић рекла је да је у току увиђај.

Један од очевидаца испричао је да су у несрећи учествовала два аутомобила, као и да је Хитна помоћ веома брзо стигла на лице места.

– Видео сам да пружају помоћ жени која је у рукама имала мало дете, ал ми се чини да није теже повређена – рекао је један од очевидаца.

(Српскаинфо)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.

04. 01. 2026. у 08:58

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

СРПСКИ ФУДБАЛ ТУГУЈЕ: Умро Милорад Косановић - и то на свој рођендан