СВЕ ВИШЕ ГРАЂАНА СРПСКЕ У НПС: Формиран Општински одбор у Брчко дистрикту (ФОТО)

С. М.

16. 07. 2021. у 21:55

СВЕ више грађана прилази Народној партији Српске, јер виде перспективу у овој политичкој партији, поручио је председник НПС Брчко дистрикта Ђорђе Поповић.

СВЕ ВИШЕ ГРАЂАНА СРПСКЕ У НПС: Формиран Општински одбор у Брчко дистрикту (ФОТО)

Фото: С. М.

На данашњој Изборној скупштини општинске организације НПС у Брчко дисктикту Поповић је једногласно изабран за председника општинског одбора.

- У претходном периоду радили смо на омасовљењу странке, а од данашњег дана крећемо још интензивнији рад да оправдамо поверење грађана - рекао је Поповић који је један од оснивача НПС.

Изборној скупштини присуствовао је председник НПС Дарко Бањац који је изразио задовољство радом комплетне странке у Српској.

-Сви скупови са изборних скупштина НПС широм Српске су масовни, и то је доказ да нам грађани дају огромну подршку - истакао је Бањац.

Изборној скупштини у Брчком присуствовали су народни посланици НПС Дико Цвијетиновић, Жељко Бабић, Драган Галић, потпредседници НПС Јовица Влатковић и Синиша Никић као и гости из других општинских одбора.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

ПОЛОМИЛИ СУ МИ РЕБРА И ВИЛИЦУ: Клавијатуриста брутално претучен у Загребу - насилници се скидали ГОЛИ