ИЗ КИНЕСКЕ ПРОДАВНИЦЕ УКРАО БИЦИКЛ: Ухашен 39-годишњак у Броду
БРОДСКА полиција идентификовала је и ухапсила В. Д. из тог града за ког постоји основ сумње да је из једног трговинског објекта у Броду отуђио дечији бицикл, саопштено је данас из Полицијске управе Добој.
Фото: Б. С.
Како „Новости“ сазнају за туђим дечијим бициклом посегнуо је 39-годишњег В.Д.
- Полицијској станици Брод, у петак је пријављено да је током претходног дана из једног трговинског објекта у Броду отуђен дечији бицикл чија је вредност око 130 КМ - навели су из Полицијске управе Добој.
Из полиције су додали да је отуђени бицикл враћен власнику, а против лица иницијала В.Д. ће Окружном јавном тужилаштву Добој бити достављен Извештај о извршеном кривичном делу „Крађа“.
Сазнајемо да је В.Д. бицикл украо из кинеске продавнице.
- Он је признао да је извршио крађу и правдао се да је притом био мртав пијан - казује наш извор.
Препоручујемо
СРБИЈА И РЕПУБЛИКА СРПСКА ОДЛУЧИЛЕ: Заједно обележавају два историјска догађаја
23. 06. 2021. у 16:10
РАСТ ПЛАТА И ИЗВОЗА: Охрабрујући подаци у Републици Српској
22. 06. 2021. у 14:22
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)