НЕСТАШЛУК ПРЕРАСТАО У ДРАМУ: Бањалучки ватрогасци помогли малишану да извуче главу из ограде (ФОТО)
БАЊАЛУЧКИ ватрогасци су брзом и професионалном реакцијиом помогли малом детету, која је заглавило главу у ограду у Алеји Светог Саве.
Фото: Ватрогасна бригада
На интервенцију је изашло пет ватрогасаца са једним возилом и помогли су ђетету да извуче главу из ограде, и да његов несташлук нема никаквих посљедица.
Након интервенције ватрогасаца, дијете је одмах отрчало у загрљај мајке.
(Српскаинфо)
Препоручујемо
СКОЧИЛИ, А НИСУ ЗНАЛИ ДА ПЛИВАЈУ: Трагедија код Ловћенца, страдало двоје деце!
12. 06. 2021. у 19:54
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)