ПОСНА КРЕМ САЛАТА: Идеално јело које може заменити главни оброк, а спрема се за мање од 5 минута
ДОНОСИМО вам одличан рецепт за посну крем салату од рибе и поврћа.
Foto: Jutjub/Printskrin/Mama Buba
Веома је укусна, а једноставно се прави.Кремаста салата од рибе спрема се веома једноставно, а будући да у њу иде и поврће - пуна је витамина. Може да се служи као предјело, али такође и да замени главни оброк.
Састојци:
- 2 конзерве сардина у уљу од 125г
- 150 г куване шаргарепе
- 150 г куваног грашка
- 150 г куваног кукуруза шећерца
- 40 г празилука
- со и бибер
- 200 г посног мајонеза
Припрема:
Изрендати шаргарепу (крупније), ситно исећи празилук, а сардину оцедити од уља. Све састојке добро умешати у већој посуди и зачинити по укусу (со, бибер). Затим додати мајонез и сјединити. Након припреме ставити у фрижидер на хлађење.
(Курир Стил)
Препоручујемо
ПИЛЕЋА СУСАМ САЛАТА: Савршена салата готова за пет минута (VIDEO)
08. 08. 2023. у 11:20
ОСЛИЋ ИЗ РЕРНЕ: Никад лакша припрема рибе - обожаваћете овај рецепт
08. 08. 2023. у 15:43
ИЗРЕНДАЈТЕ 1 ТИКВИЦУ И 2 КРОМПИРА: Доручак који има све потребне витамине и минерале
12. 08. 2023. у 11:00
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића
Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.
28. 01. 2026. у 12:38
Коментари (0)