КРЕМАСТИ СУТЛИЈАШ СА ПУДИНГОМ: Неодољива посластица коју морате да испробате
Омиљени десерт свих генерација спремљен на мало другачији начин.
Foto: Shutterstock
Састојци:
- пиринач 200 г
- вода 1 л
- млеко 0,5 л
- пудинг од ваниле 1 кесица
- шећер 10 кашика
- кокос по укусу
Припрема:
Пиринач скувајте са водом, па кад се скува и вода уври, прелијте га млеком помешаним са пудингом. Додајте шећер, сачекајте да млеко проври, промешајте, па склоните са шпорета, поспите кокосом и оставите да се прохлади.
(superrecepti)
Препоручујемо
ПОСНЕ ГРИЛИЈАШ ОБЛАНДЕ: Савршени ситни колачи који ће улепшати сваку трпезу
12. 12. 2024. у 15:00
ПОСНЕ РАФАЕЛО КУГЛИЦЕ: Толико укусне да увек прве нестану са славског тањира
13. 12. 2024. у 12:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)
Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.
16. 06. 2026. у 12:22
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
ТЕШКА БОРБА ЗА ЖИВОТ НАШЕГ СЛАВНОГ МУЗИЧАРА: "Рак ми гризе кости, проширио се на цело тело, молим вас - помозите да преживим"
"МОЛИМ вас, вратите ми ону доброту коју сам годинама делио са вама, донирајте одмах и помозите ми да преживим."
20. 06. 2026. у 16:23
Коментари (0)