ВЕЛИКА НЕСРЕЋА У КИНИ: Аутомобил налетео на групу пешака, усмртио пет особа
У ЛУЧКОМ граду Даљен на североистоку Кине, аутомобил је налетео на групу пешака, усмртивши пет особа, јављају данас државни медији.
Фото: Танјуг/Ап
Црна лимузина ударила је у групу људи који су у суботу око поднева прелазили улицу, возач је побегао са лица места, али је убрзо ухваћен, јавља Синхуа позивајући се на Биро за јавну безбедност Даљена.
Четири особе су преминуле на лицу места, једна је проглашена мртвом по пријему у болницу, док се петоро људи који су задобили повреде налазили на лечењу у болници, наводи Синхуа.
Возач је ухваћен је и утврђено је да није возио под дејством дроге или алкохола.
Даља истрага је у току, наводи се у саопштењу.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
У КИНИ ВАКЦИНИСАНО 16 МИЛИОНА ЉУДИ: Број имунизованих се попео на 500 милиона
22. 05. 2021. у 22:40
СНАЖАН ЗЕМЉОТРЕС У КИНИ: Објављени језиви снимци потреса, људи у паници бежали (ВИДЕО)
21. 05. 2021. у 18:16
КИНА ЗАБРАНИЛА КРИПТОВАЛУТУ: Нарушена сигурност имовине, поремећен финансијски поредак
21. 05. 2021. у 15:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)