СВЕТСКИ АГРЕСОРИ ЖЕЛЕ НА МАЊАЧУ: Амерички војници данас стижу на Аеродром Сарајево
НА Међународни аеродром у Сарајеву данас ће стићи део америчких војника који ће учествовати у вежби "Брзи одговор 2021" која ће бити одржана на полигонима Мањача и Гламоћ, али и касарни и аеродрому Дубраве.
Фото: ЕПА
Подсетимо, део људства и опреме је већ стигао. Амерички војници су јуче требали доћи у Sarajevo, али до тога није дошло из техничких разлога.
Вежба, у којој ће учествовати око 500 припадника Оружаних снага Босне и Херцеговине и 700 америчких војника, биће одржана од 17. маја до 2. јуна.
Како је раније најављено, војнике који стижу данас ће на аеродрому дочекати министар одбране Сифет Поџић, амбасадор САД-а у БиХ Ерик Нелсон, заменик начелника Заједничког штаба Оружаних снага БиХ бригадни генерал Ивица Јеркић и командант Штаба НАТО-а у Сарајеву амерички бригадни генерал Ерик Фолкестад.
Препоручујемо
НИШТА ОД НАТО ВЕЖБЕ: Додик - Поносан сам што ће српска војска доћи на Мањачу!
11. 05. 2021. у 14:51
РУСИ ДОЛАЗЕ: Путинова елитна служба безбедности стиже у Србију са специјалним задатком
15. 05. 2021. у 08:17
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"
БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.
06. 04. 2026. у 19:11
Коментари (1)