ТУЖНА ВЕСТ У ПОРОДИЦИ БИВШЕГ ПРЕДСЕДНИКА САД: Емотивни опроштај од вољеног бића (ФОТО)

09. 05. 2021. у 11:06

БИВШИ председник САД Барак Обама остао је без највернијег пријатеља - пса Боа, који је преминуо у суботу од канцера, саопштила је породица на друштвеним мрежама.

ТУЖНА ВЕСТ У ПОРОДИЦИ БИВШЕГ ПРЕДСЕДНИКА САД: Емотивни опроштај од вољеног бића (ФОТО)

Фото: ЕПА

Информацију о смрти пса Боа су поделили Обама и његова жена Мишел на Инстаграма, написавши да је "прави и лојалан пријатељ", пренео је АП.

- Он је толерисао сву гужву која иде са животом у Белој кући. Умео је јако да залаје, али не и да уједа, волео је да скаче у базен лети, волео је да се игра са децом, живео је за мрвице око трпезе и имао је сјајну длаку -  поручио је Барак Обама.

Бо је био португалски водени пас, а Обама га је добио на поклон од покојног сенатора Едварда Кенедија 2008. године.

Још један пас, Сани, се прикључио породици у августу 2013. године.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Barack Obama (@barackobama)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".

28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21

Коментари (1)

ДРАМА! Кошаркаши Партизана заробљени у Дубаију