ПУЦЊАВА У СРЕДЊОЈ ШКОЛИ: Ученик ухапшен, троје рањених
У ПУЦЊАВИ која се догодила у средњој школи у источном делу Ајдаха повређене су три особе, а осумњичени за пуцњаву је у притвору.
Фото: Танјуг/АП
Полиција и кола хитне помоћи упућена су одмах у Ригби средњу школу, пренео је АП.
Представници полиције су рекли за КИФИ-ТВ да су у пуцњави повређена два ученика и једна одрасла особа и да нису животно угрожени.
Ученици су евакуисани у суседну школу.
Препоручујемо
КРВОПРОЛИЋЕ У РИО ДЕ ЖАНЕИРУ: Градом одзвањају пуцњи, бруталан окршај полиције и дилера , најмање 23 жртве (ВИДЕО)
06. 05. 2021. у 18:12 >> 18:34
УМАЛО ДА УБИЈЕ ДВОЈИЦУ НА УСКРС! Ухапшен Шапчанин осумњичен за пуцњаву
05. 05. 2021. у 21:22 >> 21:26
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)