ВАТРЕНА СТИХИЈА ПРОГУТАЛА СЕДАМ ЗГРАДА: Ватрогасци успели да угасе пожар
ВАТРОГАСЦИ су успели да угасе ватру у седам стамбених зграда у руском региону Курган, саопштило је Министарство за ванредне ситуације Русије.
Depositphotos
Ватра је најпре прогутала пет зграда, да би се проширила на седам, а пожар је захватио површину од 1.700 метара квадратних, јавила је агенција ТАСС.
Брзом ширењу ватре допринео је снажан ветар. Срећом, у пожару није било повређених, додаје агенција.
Препоручујемо
ПРВИ СНИМЦИ СА МЕСТА ЕКСПЛОЗИЈЕ: Пожар причинио велику штету на ресторану (ВИДЕО)
26. 04. 2021. у 11:01
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)