КОРОНА У ФРАНЦУСКОЈ НЕ ПОСУСТАЈЕ: Заразило се још 36.442 људи, преминуло више од 300 пацијената
КОРОНА вирус, и поред недавно поново уведеног карантина и појачаних мера, не посустаје у Француској. У последња 24 сата забележена су чак 36.442 случаја новог инфицирања ковидом.
Фото Танјуг-АП
За један дан, преминуо је 331 пацијент. У болнице су примљене још 2.044 особе, а на интезивну негу смештено још 463.
Од избијања пандемије, у Француској је забележен 5.224.321 случај короне, а преминуле су 100.404 особе. Тренутно се на лечењу налази 30.472 људи, од којих на реанимацији 5.914.
Препоручујемо
КОВИД ОДНЕО СТО ХИЉАДА ЖИВОТА: Француска премашила мрачни праг жртава пандемије (ФОТО)
15. 04. 2021. у 20:16
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)