АМЕРИКА ТОНЕ У ДИКТАТУРУ ЛЕВИЦЕ: Критиковао политичарку, полиција му дошла на врата! (ВИДЕО)

Novosti online

11. 04. 2021. у 11:41

ПОЛИЦИЈА је ове недеље посетила дом поткастера из Лос Анђелеса, дан након што је објавио твит у коме критикује Александрију Окасио-Кортез и њене коментаре о Израелу и Палестини.

АМЕРИКА ТОНЕ У ДИКТАТУРУ ЛЕВИЦЕ: Критиковао политичарку, полиција му дошла на врата! (ВИДЕО)

Фото: Принтсркин

Риан Венц води онлајн емисију Соапбок.

Седмог априла објавио је на Твитеру везу до интервјуа у коме је Кортезова смотано се трудила да одговори на питања о томе како решити мир на Блиском Истоку. Венц је одговоре назвао „невероватно неодољивим“.

Следећег дана, два калифорнијска полицајца посетила су га код куће како би га упозорила због наводне претње члану Конгреса.

Тврди да су полицајци рекли да су их позвали из полиције Капитола да је 'претио' њујоршкој конгресменки. Оставили су му своју картицу, али нису ништа даље предузимали.

Канцеларија Кортезове демантовала је да је она пријавила случај и каже да сада то истражују.

У прошлости су рекли да прослеђују све претње које она прима - или оно што они сматрају претњама - полицији Капитола.

Венц је за "Зелену зону" рекао да мисли да полицајци чисто покушавају да га застраше и утишају десницу.

Водитељ Фокс њуза Такер Карлсон је у петак увече у својој емисији исмејао је трапав одговор на тему Израела и Палестине Кортезове и упозорио на то да она, која има чак 12 милиона пратилаца на Твитеру, позива све њене пратиоце да пријављују све људе који са њом нису сагласни, како би били ућуткани.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.

25. 02. 2026. у 12:25

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (1)

А КУД ЋУ САД ЈА – цртица поводом представе Башта сљезове боје