ПОКУШАЛА ДА ЈОЈ ОТМЕ КРУНУ НА ИЗБОРУ ЗА МИС: Лепотица Шри Лакнке задобила повреде главе - бивша победница незадовољна избором (ВИДЕО)

Новости онлајн

06. 04. 2021. у 22:30

МИС Шри Ланке задобила је повреде главе када је супарница покушала да јој отме круну, захтевајући дисквалификацију победнице.

ПОКУШАЛА ДА ЈОЈ ОТМЕ КРУНУ НА ИЗБОРУ ЗА МИС: Лепотица Шри Лакнке задобила повреде главе - бивша победница незадовољна избором (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен/Јутјуб

Мисица Пушпика де Силва победила је на такмичењу Мис Шри Ланке, које су гледаоци у недељу могли да прате уживо на националној телевизији.

Међутим, неколико тренутака пошто је победница крунисана, бивша победница из 2019. године збацила јој је круну са главе, рекавши да не може да прими титулу зато што је разведена.

Круна је на крају враћена Пушпики де Силва, а организатори такмичења потврдили су да се није разводила.

Де Силва је у Коломбу, главном граду Шри Ланке, у недељу понела титулу мисице за 2021. годину.

Мис 2019. године Каролина Џури тражила је да победница буде дисквалификована, због локалних пропозиција које предвиђају да такмичарка мора бити удата, али и да се није разводила.

- Постоји ово правило, па предузимам кораке како би круна отишла у руке другопласиране такмичарке - обратила се Џури публици.

Она је круну ставила на главу другопласиране такмичарке, а Пушпика де Силва је у сузама напустила сцену, показује снимак инцидента.

Организатори су се извинили победници, која каже да се раставла од мужа, али да није разведена.

Де Силва је у посту на Фејсбуку објавила да је након инцидента примљена у болницу због повреде главе.

Она оцењује да је понашање њене супарнице било "неразумно и увредљиво".

- Још нисам разведена - написала је.

- Права краљица није она која отима круну другој жени, већ она која поправља круну другој када нико то не види.

Директор такмичења Чандимал Џајасинг рекао је за Би-би-си да ће круна у уторак бити враћена победници.

- Разочарани смо - рекао је.

Додао је како се не слаже "са понашањем Каролине Џури на сцени", као и да су "организатори такмичења Мис света покренули истрагу поводом овог догађаја".

Полиција је саслушала Џури, која тренутно носи титулу мис света, као и директора такмичења.

Мис Шри Ланке је једно од највећих такмичења на овој земљи.

У недељу је међу гостима у публици била и супруга премијера.

(Б92)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића

САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића

Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.

28. 01. 2026. у 12:38

Коментари (1)

ХЛАДАН ТУШ ИЗ БАРСЕЛОНЕ: Евролига задала ударац Звезди и Партизану, ово се „вечитима” неће свидети!