(ФОТО/ВИДЕО) ПУТИН И ШОЈГУ У СИБИРУ: Мачо одмор руског председника и министра одбране
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин и министар одбране Сергеј Шојгу провели су викенд на одмору у Сибиру.
Фото: Танјуг/Спутњик
По тајги су се Путин и Шојгу возили на ,,вездеходу", транспортеру на гусеницама али су и пешке шетали по снегу. Шојгу је угостио свог председника и пријатеља у кући где он у слободно време резбари у дрвету.
Ретке дане одмора Путин воли да проводи у природи и тамо му обично друштво прави министар Шојгу као и блиски сарадници. У току летњих месеци, Путин и Шојгу у Сибирским рекама иду у риболов, а у тајги сакуупљају гљиве.
Захваљујући физичким активности и бављењу спортом Путин је сачувао добро здравље и има велику радну енергију. Он свакодневно проводи у послу најмање по десет сати. Познато је да Путин свакодневно плива у базену и вежба. Лети и зими воли да буде у природи, када му то радни председнички графикон допушта.
Путин је велики пропагатор здравог начина живљења. Он не пије ни не пуши. За разлику од предходника Бориса Јељцина, који се није штедео и пићем је упропаштавао здравље, Путин и на службеним пријемима само прислони чашицу уснама, али је никада не искапи. Понекад воли да попије криглу пива, али жестока пића не конзумира. Редовно се бави спортом, зими иде на скијање и понекад води своје госте на олимпијска скијалишта ,,Красна Пољана", недалеко од Сочија, где су хотеле градили српски грађевинари.
Интересантно је да је Путин почео да игра хокеј у старе дане. Захваљујући кондицији коју има, он не изостаје у наступима ,,председничког тима" у коме игра са познатим спортистима , бизнисменима у људима из света културе. У тој хокејашкој ,,команди" игра и Путинов пријатељ и један од најближих сарадника министар Шојгу.
Захваљујући спорту Путин коме је 68 година и Шојгу, који је три године млађи, изгледају добро и много млађе од својих вршњака.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"БАЈДЕН ЋЕ ПОЛУДЕТИ, ЕВРОПА ПРЕБЛЕДЕТИ!" Жириновски за напад на Украјину
21. 03. 2021. у 12:55
НАРОД ЈЕ СРАМОТА ПРЕДСЕДНИКА САД: Американци се извињавају због Бајденових речи Путину
20. 03. 2021. у 08:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (3)