ДЕЧАК (2) УЗЕО ДРОГУ ОД МАЈКЕ И ПРЕМИНУО: Страшна трагедија - Жени прети до 50 година затвора
ДВОГОДИШЊИ дечак из Кентакија (САД) преминуо је након што је узео дрогу фентанил, која има дејство слично хероину, коју је његова мајка купила од новца који је добила од државне помоћи.
Фото: Принтскрин
Лорен Ешли Бејкер (33) признала је полицији да је купила дрогу прошлог викенда у Синсинатију од новца који је добила од државе у склопу финансијске помоћи у кризи изазваној вирусом корона.
Како се наводи у полицијском извештају, Бејкер је дрогу донела у место Ладлоу где живи и поделила је са још двоје људи.
Након што је конзумирала наркотике, заспала је, а њен син је узео остатак из њене торбе.
Када се пробудила видела је празну ташну и сина који није дисао. Дечаков отац је, по доласку кући, позвао полицију, стоји у извештају.
Дечак је превезен у дечију болницу у Синсинатију где је проглашен мртвим, наводе истражитељи.
Мајка, која се суочава са оптужбом за убиство, увоз фентанила и трговину супстанцом, у притвору је у округу Кентон.
Ако буде осуђена за убиство, могла би да добије затворску казну од чак 50 година, преноси WЦПО.
Препоручујемо
НАПЕТО ИЗМЕЂУ САД И КИНЕ: Завршени тешки преговори - критике пљуштале пред камерама
20. 03. 2021. у 09:11
НАРОД ЈЕ СРАМОТА ПРЕДСЕДНИКА САД: Американци се извињавају због Бајденових речи Путину
20. 03. 2021. у 08:02
НОВЕ ОПТУЖБЕ ЗА СЕКСУАЛНО УЗНЕМИРАВАЊЕ: Још једна жена оптужила гувернера Њујорка Куомоа
20. 03. 2021. у 01:13
"АМЕРИКА ЈЕ НЕПРИЈАТЕЉ РУСИЈЕ!" Жириновски жестоко - Називајмо ствари правим именом
19. 03. 2021. у 21:27
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)