ХАОС У НЕМАЧКОЈ ЗБОГ НЕВРЕМЕНА: Колона на аутопуту дуга више десетина километара, возила заглављена више од 16 сати
НЕВРЕМЕ са великим снежним падавинама изазвало је хаос на путевима кроз Немачку, а на аутопуту А2 бројни возачи провели су читаву ноћ у својим возилима.
Фото: АП
На А2 код Билефелда, након саобраћајно удеса, формирала се колона дуга више десетина километара која је паралисала возила више од 16 сати.
Аутопут је био затворен у оба правца, након што су камиони проклизали.
Ситуација је тешка, поручују из полиције и додају да ће још дуго трајати док се стање не реши.
Проблем је изазвала чињеница да се више камиона није придржавало забране кретања.
Након што се формирао лед испод снежног покривача они су, на благој узбрдици проклизали и блокирали аутопут.
Полиција је поднела 300 пријава против возача теретњака који су прекршили забрану кретања.
Препоручујемо
СПРЕМИТЕ СЕ ЗА ЛЕДЕНЕ ДАНЕ: Зима се не предаје, ево када ће невреме доћи у Србију
09. 02. 2021. у 00:21 >> 01:05
СНЕЖНА ОЛУЈА У САД: Отказани летови и заустављена вакцинација, више људи преминуло
02. 02. 2021. у 20:13
ТРАМП ЖЕСТОКО ПРЕТИО ИРАНУ, ПОМЕНУО И СРБИЈУ: Амерички председник оборио рекорд, говорио скоро два сата пред Конгресом
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поставио је рекорд у најдужем говору о стању нације, који је трајао један сат и 50 минута, надмашивши рекорд који је Бил Клинтон поставио током свог последњег обраћања 2000. године.
25. 02. 2026. у 07:31
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)