НАПАДНУТА СИРИЈА: ПВО одбија напад, експлозије одјекују! (ВИДЕО)
03. 02. 2021. у 22:23
СИРИЈСКА државна агенција САНА јавила је да је Израел извео напад на јужну провинцију Кунејтра.
Повезане вести
Ударно саопштење Доналда Трампа: Ево када ће почети примирје Израела и Либана
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп саопштио је да ће Израел и Либан вечерас почети десетодневни прекид ватре.
16. 04. 2026. у 18:13 >> 18:25
Најновије из рубрике
ПОГЛЕДАЈТЕ СНИМАК ЗАРОБЉАВАЊА ЗЛОГЛАСНЕ ЈЕДИНИЦЕ "СКАЛА" У КОНСТАНТИНОВЦИ: Руси снимили војнике, а ту и Зеленски и Сирски (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ 4. одвојене мотострељачке бригаде групације трупа „Југ“ заробили су припаднике 425. одвојеног јуришног пука „Скала“ Оружаних снага Украјине у Константиновки, саопштио је за РИА Новости прес-центар групације „Југ“.
20. 07. 2026. у 00:00
ЊУЈОРК ТАЈМС ПРИЗНАО: Иран ударом на базу Мувафак Салти у Јордану уништио невероватан број "Црних јастребова" (ВИДЕО)
ИРАНСКИ ракетни удари на америчке војне објекте у Јордану, изведени као одговор на америчке нападе, нанели су значајну штету.
19. 07. 2026. у 23:39
"ТО БИ ЛИНДЗИ ЖЕЛЕО" Трамп спроводи паклени план покојног сенатора - На бруталном удару Русија и Иран
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп данас је саопштио да би Иран требало укључити у закон о санкцијама Русији, јер је то, како је навео, оно што би желео недавно преминули сенатор Линдзи Грејем.
19. 07. 2026. у 23:05
БИТКА КОД ЗМИЈСКОГ ОСТРВА, ГОРИ МОРЕ: Руси потапају украјинске немани, Москва показује ко влада таласима
СЕВЕРНО од Змијског острва у Црном мору погођена су два брода типа балкер и један сувотеретни брод, са којих су, према наводима Министарства одбране Русије, Оружане снаге Украјине лансирале ударне беспилотне летелице и беспосадне поморске чамце.
19. 07. 2026. у 22:41
ЖЕНА УШЛА У СУПРОТАН СМЕР НА АУТО-ПУТУ: Двоје мртвих, деца критично - судар при великој брзини код Франкфурта
ТРОЈЕ деце 34-годишње жене возача из Баварске налази се у критичном стању, саопштила је полиција.
19. 07. 2026. у 22:37 >> 22:38
vuk
03.02.2021. 22:33
jako mi je žao sirije isto kao i kod nas svi nas napadaju sa istih strana mogu mislit kako je njima teško
Saša
04.02.2021. 01:17
@vuk - I meni je žao Sirije. Saša 2964