ХОЛАНДИЈА ИПАК ЗАДРЖАВА МЕРЕ: "Трећи талас пандемије нам је пред вратима!"

ПРЕМИЈЕР Холандије Марк Руте изјавио је данас да ће већина антиепидемијских мера које су на снази још од октобра 2020. године, остати на снази до даљњег због ризика од ширења нових сојева корона вируса.

ХОЛАНДИЈА ИПАК ЗАДРЖАВА МЕРЕ: Трећи талас пандемије нам је пред вратима!

Фото: Г.Ш.

Рутеова влада још увек разматра да ли да задржи и полицијски час који је изазвао демонстрације широм Холандије, преноси Ројтерс.

Иако је пре само неколико дана влада најавила да ће школе и обданишта бити отворени од 8. фебруара, данас је потврђена одлука да се то неће догодити пре марта.

- Трећи талас пандемије нам је пред вратима - упозорио је Руте алудирајући на нове, заразније сојеве корона вируса.

Министар здравства Холандије Хуго де Јонге јуче је потврдио да је од 26. јануара половина свих нових случајева ковида-19 изазвана новим сојем корона вируса.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

РУСИ БАЛИСТИЧКИМ РАКЕТАМА САТРЛИ ОДЕСУ: Украјинци не знају где се налазе, ракете падају као киша