МАСОВНО УБИСТВО У АМЕРИЦИ: У пуцњави у Индијанаполису убијено најмање пет особа

Срна

25. 01. 2021. у 08:27

НАЈМАЊЕ пет особа убијено је у пуцњави у стамбеној згради у америчком граду Индијанполису, у држави Индијана, јавља АП позивајући се на локалну полицију.

МАСОВНО УБИСТВО У АМЕРИЦИ: У пуцњави у Индијанаполису убијено најмање пет особа

Фото: Танјуг/АП

Полиција је саопштила да је реч о убиству са предумишљајем. Како јавља “Њујорк пост”, у пуцњави је убијено пет особа и нерођено дете.

Позив о пуцњави полиција је примила око 4.00 часа по локалном времену, а по доласку на лице места затекли су рањеног тинејџера. Касније су полицајци добили информацију да се пуцњава догодила и у суседној кући у којој је пронађено пет тела.

У истрагу су укључени локална полиција и Федерални истражни биро. Још нико није приведен, а из полиције нису моглу да кажу да ли је реч о једном или више нападача. Али, “Индијанаполис стар” наводи да полиција верује да је напад био таргетиран.

Градоначелник Индијанполиса Џое Хогсет рекао је да је реч о масовном убиству.

- Оно што се догодило јутрос није био просто чин оружаног насиља већ масовно убиство – рекао је он.

Шеф полиције Индијанаполиса Рендал Тејлор истакао је да је ово пуцњава са највише жртава коју су имали за више од деценију. Мотив убистава још није познат.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

АЛИ, ЈА САМ АМЕР!, НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ! Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!