ПАНДЕМИЈА ПРОМЕНИЛА НАВИКЕ: Близу две трећине Европљана први пут куповало храну "из фотеље"
ЧАК 63 одсто грађана Европске уније је, прошле године по први пут наручило храну и намирнице преко интернета. Иако је пандемија "КОВИД19", утицала на нови начин куповине, већина корисница ће наставити да купује "из фотеље", показало је једно истражиавње. преферирају такву куповину у односу на класичан шопинг.
Илустрација / Фото Depositphotos
Њих 52 одсто сматра да су онлајн попусти, акције и купони, веома битни када је уштеда у питању. Трећина корисника интернета у Европи је наручила неки прехрамбени производ онлајн, а овај број ће сигурно расти, будући да су мере против пандемије на снази у свим европским земљама.
Амазон, који је лидер у онлајн продаји, забележио је раст продаје намирница за више од 300 одсто, а оснивач Џеф Безос је за, мање од годину дана, увећао своје богатство за невероватне 72 милијарде долара.
Препоручујемо
ДЕЦА АМЕРИЧКИХ ПОЛИТИЧАРА КРЕЋУ У ИЗБОРЕ 2026 ГОДИНЕ: Настављају политичке династије
25. 12. 2025. у 23:33
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)