УЖАС У АМЕРИЦИ: Демонстранти желе све да дигну у ваздух! (ВИДЕО)

НАКОН што су присталице Доналда Трампа насилно упале у зграду америчког Конгреса и прекинуле заседање на којем је требало да буде потврђена победа Џо Бајдена на председничким изборима, стигла је и информација да је експлозивна направа постављена у седиштима Републиканаца и Демократа у Вашингтону.

УЖАС У АМЕРИЦИ: Демонстранти желе све да дигну у ваздух! (ВИДЕО)

Фото: ЕПА

Истовремено, Си-Ен-Ен извештава да се испред Конгреса демонстранти туку са малобројним припадницима полиције која чека појачање.

Конгресмени, потпредседник Мајк Пенс, административно особље и извештачи су присилно евакуисани кроз подземне тунеле ка југозападном крилу здања Лонгворт, због ерупције насиља, али и због дојаве о постављеној бомби, преноси Политико.

Полиција присутна у згради Конгреса журно је ишла од канцеларије до канцеларије и упозоравала запослене да се одмакну од прозора и врата.

Трамп је послао Националну гарду да уведе ред у Капитолу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (1)

ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?! Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: Пет година млађа