НОВА ГОДИНА, БРОЈЕВИ СТАРИ: У Русији и данас преко 27 хиљада заражених короном

Новости онлајн

01. 01. 2021. у 12:00

У РУСИЈИ се током протеклог дана број заражених вирусом корона повећао за 27.039, тако да укупан број заражених од почетка епидемије ковида износи 3.186.336, саопштио је Оперативни штаб за борбу против вируса корона.

НОВА ГОДИНА, БРОЈЕВИ СТАРИ: У Русији и данас преко 27 хиљада заражених короном

Фото: ЕПА

Без клиничких манифестација је 15,1 одсто, односно 4.080 регистрованих случајева. Оперативни штаб наводи да је и даље највећи број забележених случајева у Москви, Санкт Петербургу и Подмосковљу.

За последња 24 часа потврђена је смрт 536 особа са ковидом 19, а од почетка пандемије преминуло је 57.555 људи са вирусом корона.

Из болница је отпуштено 25.798 особа, а од почетка пандемије од короне се излечило 2.580.138 људи.

Прес-служба „Роспотребнадзора“ је саопштила да је у Русији до сада урађено више од 91,1 милионa тестова на вирус корону, а у последња 24 часа је урађено 474.000 тестова.

Под медицинским надзором остаје 665.912 људи.

Светска здравствена организација објавила је 11. марта епидемију новог вируса корона, ковид 19, за пандемију. Према последњим подацима, у свету је до данас заражено више од 81,3 милиона људи, од чега је више од 1,7 милиона људи умрло.

(Спутњик)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)