ВЕЛИКИ НАПАД НА АМЕРИЧКО МИНИСТАРСТВО УНУТРАШЊЕ БЕЗБЕДНОСТИ: Већ су пронашли кривца - ко би други него руски хакери
ТИМ хакера који ради за руску владу је наводно добио приступ интерним комуникацијама америчког Министарства за националну безбедност, јавља Ројтерс.
Фото: Танјуг/АП Пхото
- Америчко Одељење за националну безбедност упознато ја са сајбер нападима и ради на томе да одговори на ове претње - рекао је помоћник министра Алексеј Волторнист.
Према агенцији, наводно се ради о наставку напада, који је пријављен у недељу, у којем су хакери могли да добију приступ систему америчког Министарства финансија и трговине.
Ministарство унутрашње безбедности управља масовном базом података, и одговорно је за безбедност граница, сајбер безбедност и у последње време за сигурну дистрибуцију вакцине против ковида 19.
Препоручујемо
ТУРСКИ ОДГОВОР НА АМЕРИЧКЕ САНКЦИЈЕ: Кажњавају их због С-400, следе реципрочни кораци
14. 12. 2020. у 20:38
ЛАВРОВ ИЗ БАЊАЛУКЕ УПОЗОРИО АМЕРИКАНЦЕ: То раде дуги низ година - по целом свету!
14. 12. 2020. у 20:17
ПАКАО У ДУБАИЈУ! Иранци погодили Бурџ ел Араб, симбол луксуза и један од најпознатијих хотела на свету (ВИДЕО)
ИРАНСКИ дрон погодио је и хотел са пет звездица Бурџ ел Араб у Дубаију.
28. 02. 2026. у 23:12
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".
28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (0)