КАТАСТРОФА У ФРАНЦУСКОЈ: У уторак више од хиљаду мртвих и поред попуштања другог таласа
ПРЕМА најновијим подацима у Француској је у уторак број преминулих од корона вируса повећан за чак 1.005!
Фото. АП
До тих података се дошло сабирањем преминулих у болницама, укупно 454 за један дан, и чак 551 у старачким домовима од петка до уторка.
Иако други талас јењава, број преминулих је и даље изузетно висок, јер то одражава ситуацију од пре неколико недеља, када је епидемија била изузетно јака. Очигледно је да је у домовима за старе ситуација нарочито тешка.
С друге стране, у земљи је забележено само 9.155 новозаражених, од чега више од половине у установама које воде бригу о старим лицима, за последња три дана, а свега 4.535 у другим срединама, у уторак.
Број пацијената у болницама опао је за 859 на 30.622, а на реанимацији за 165 на 4.289.
Препоручујемо
ОПШТИ КАРАНТИН ДАЈЕ РЕЗУЛТАТЕ: У Француској мање од 18 хиљада заражених
21. 11. 2020. у 23:30
МАКРОН НАЈАВИО УБЛАЖАВАЊЕ МЕРА: Вакцине неће бити обавезне, а ево како ће све да изгледа
24. 11. 2020. у 22:17
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)