КРШИЛИ МЕРЕ ЗБОГ КРШТЕЊА: Полиција прекинула церемонију због превеликог броја гостију
У ЦРКВИ на северу Лондона јуче се на крштењу окупило тридесетак људи, али церемонија није дуго потрајала.
Фото: ЕПА
Наиме, због правила строгог "локдауна" која не дозвољавају окупљање толиког броја људи интервенисала је полиција.
Полицајци су стали на врата евангелистичке цркве како би спречили људе да уђу, а пред црквом су била паркирана два полицијска комбија и службени аутомобил.
Након што су полицајци попричали са свештеником, он је пристао да не настави с церемонијом која се одржавала у унутрашњости цркве.
- Рекли су нам да зауставимо крштење и полиција је почела да засутавља људе на улазу у цркву. Прво је било 20 гостију, а на крају их се нагомилало око 30 - рекао је млади 28-годишњи свештеник Реган Кинг.
(Индекс)
Препоручујемо
ЦРНИ РЕКОРД ВЕЛИКЕ БРИТАНИЈЕ: Преко 50 000 преминулих од почетка пандемије
11. 11. 2020. у 19:25
ЗЕМЉЕ ПЕРИЈСКОГ ЗАЛИВА ОСУДИЛЕ ИРАНСКЕ НАПАДЕ: Траже акцију Савета безбедности УН
11. 03. 2026. у 18:20
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)