ОГЛАСИЛА СЕ ТРАМПОВА ДЕЦА ЗБОГ НАСИЉА: Иванка и Доналд Млађи напали медије због игнорисања насиља над присталицама њиховог оца (ФОТО)

В.Н.

15. 11. 2020. у 21:17 >> 21:21

ИВАНКА и Доналд Трамп Mлађи стали су у одбрану присталица свог оца док су осудили оне који показују насиље над конзервативцима и осудили медије због погоршања проблема недовољним покривањем ових насилних сукоба.

ОГЛАСИЛА СЕ ТРАМПОВА ДЕЦА ЗБОГ НАСИЉА: Иванка и Доналд Млађи напали медије због игнорисања насиља над присталицама њиховог оца (ФОТО)

Фото: Танјуг/АП Пхото

- Готово потпуна тишина у медијима о физичком насиљу које се врши над конзервативцима срамотна је и опасна - објавила је у недељу ујутро Иванка Трамп, која служи као виши саветник Беле куће.

- Замислите само огорчење ако је ово кренуло у супротном смеру - наставила је.

- Насиље никада није одговор и подстрекачи морају бити осуђени и процесуирани.

Њен старији брат, Доналд Млађи, такође је у недељу на Твитеру објавио своје негодовање и рекао да је штампа подстакла ово насиље тако што је Трампове присталице упоредила са нацистима и у основи им ставила мету на леђа.

- Не покривајући све насиље с левице током последње четири године, медији су дозволили да се ово настави и погорша - тврди он.

- Кад би се макар мало бавили правим новинарством, јавно мишљење би било против ових фрајера који се претварају да су антифашисти - наставио је Дон Млађи, који помаже у вођењу очеве кампање.

У другом твиту је додао - Ћутња медија о насиљу против Трампових присталица је заглушујућа.

Трампова деца су се огласила након ескалације сукоба на Мага маршу милиона у Вашингтону.

Хиљаде Трампових присталица окупило се у суботу у престоници Америке поводом марша милиона МАГА, чији је циљ био да покажу своју континуирану подршку председнику и протестују због изборних резултата, јер председник инсистира да су намештени.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ИЗ БЕРЛИНА, МЕРЦ ТРАЖИ ОД ТРАМПА: Објасните свету зашто сте ухапсили Мадура

ШОК ИЗ БЕРЛИНА, МЕРЦ ТРАЖИ ОД ТРАМПА: Објасните свету зашто сте ухапсили Мадура

САД су у суботу у војној акцији у Каракасу отеле председника Венецуеле Николаса Мадура и његову супругу Силију Флорес, који су спроведени у Градску притворску јединицу у Њујорку, где ће им се судити по оптужници за кријумчарење наркотика. Пратимо уживо најновији развој догађаја након драматичне америчке операције у Венецуели.

05. 01. 2026. у 08:27 >> 12:45

МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.

04. 01. 2026. у 08:58

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

ЖИРИНОВСКИ ПРЕДВИДЕО СЦЕНАРИО ЗА ВЕНЕЦУЕЛУ И УКРАЈИНУ: Његове речи одзвањају након отмице Мадура