ПОПУЊЕНИ КАПАЦИТЕТИ РУМУНСКИХ БОЛНИЦА: Умро док је чекао на место на интензивној нези
Румун коме је пре десет дана дијагностикован ковид-19 и чија је породица расписала јавни позив за бесплатно место за интензивну негу, преминуо је данас у болници у Деви, објавила је његова ћерка на свом Фејсбук профилу.
Фото: АП
Тома Авриђеан (67) је неколико дана чекао на место на одељењу за интензивну негу, а породица је покушала да помогне позвавши неколико болница у земљи у нади да ће кревет за интензивну негу са потребном опремом бити доступан, преноси Ађерпрес.
Њему је потврђено да је позитиван на корона вирус почетком новембра. Када му се здравствено стање погоршало, хоспитализован је у Ораштију, а одатле је написао поруку на Фејсбуку позивајући људе да се заштите и поштују мере које су увеле власти.
У Румунији је данас регистровано 10.142 новиј случаја заразе. Од последица ковид-19 преминула је 121 особа.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ДЕВОЈЧИЦА (4) ИЗ РУМУНИЈЕ УМРЛА ОД КОРОНЕ: У петак је примљена у болницу у тешком стању
09. 11. 2020. у 15:12
ВЕЛИКЕ БРОЈКЕ У КОМШИЛУКУ: Чак 9.714 нових случајева у Румунији - преминула 121 особа
05. 11. 2020. у 20:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)