ЗАСТРАШУЈУЋЕ БРОЈКЕ У ИТАЛИЈИ: Оборени рекорди из најцрњих дана епидемије, Ломбардија поново на удару
У ИТАЛИЈИ је у протекла 24 сата забележено 636 смртних случајева, највише још од 6. априла, саопштило је данас Министарство здравља те земље.
Фото: Депоситпхотос
У протекла 24 сата у Италији је забележено 37.978 нових случајева корона вируса, преноси Ројтерс.
Од почетка пандемије преминуло је 43.589 људи, док је оболело 1,066 милиона особа.
Министарство наводи да је током претходног дана тестирано 234.672 људи.
Северна италијанска регија Ломбардија и даље је најтеже погођена област, пошто је у протекла 24 сата забележила 9.291 нови случај, што је знатно више од 8.180 пријављених случајева у среду.
Препоручујемо
ПРЕМИНУЛО 215 ОСОБА: У Немачкој скоро 22.000 новозаражених вирусом корона
12. 11. 2020. у 07:37
ФРАНЦУСКА У КАНЏАМА КОРОНЕ: Данас више од 35.000 заражених, преминуло 328 особа
11. 11. 2020. у 19:40
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)