"ОЧИТАЛИ СМО ИМ ЛЕКЦИЈУ!" Чавушоглу оптужио Јермене, па проговорио о плановима Турске
ТУРСКА ће наставити да надгледа ситуацију у Нагорно-Карабаху и да пружа даљу подршку Азербејџану, изјавио је данас турски министар спољних послова Мевлут Чавушоглу на конференцији за новинаре у Анкари.
Фото: Танјуг АП
- Јерменија је била страна која је започела рат - рекао је он.
Према његовим речима, то треба да буде лекција.
- Наставићемо да посматрамо развој догађаја на бојном пољу и за преговарачким столом - истако је Чавушоглу.
Он је додао да сада постоји питање о томе како ће бити спроведено надгледање и конторола прекида ватре и да ће Турска наставити да разговара о том питању.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
РУСКИ ШКОРПИОНИ: Није случајно Путин послао ову моћну бригаду да чува Јермене (ВИДЕО)
10. 11. 2020. у 16:51
ОГЛАСИО СЕ ПРИТАЈЕНИ ЏИН: Техеран изнео свој став о прекиду ватре на Кавказу
10. 11. 2020. у 13:20
ПАШИЊАНОВО ИЗВИЊЕЊЕ ЈЕРМЕНИМА: Ја сам одговоран за ову ситуацију (ВИДЕО)
10. 11. 2020. у 13:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (1)