ЈОШ ЈЕДАН УДАРАЦ ЗА ТРАМПА: Његов главни адвокат за оспоравање изборних резултата позитиван на корону
АДВОКАТ Дејвид Боси, који је надлежан за вођење правних поступака америчког председника Доналда Трампа за оспоравање резултата недавних председничких избора, тестиран је позитивно на корона вирус, преносе медији.
Новости
Боси због тога више није део процеса доношења одлука у овим покушајима оспоравања изборних резултата, наводи Ен-Би-Си њуз позивајући се на неименовани извор.
Ројтерс је такође пренео вест да је Боси позитиван, позивајући се на извор упознат са ситуацијом.
Вест о томе да је Боси, истакнути конзервативни активиста који је на челу организације Ситизен јунајтес, тестиран позитивно објављена је неколико сати након што је саопштено да је министар становања САД Бен Карсон позитиван на ковид-19.
Пре неколико дана објављено је и да је шеф кабинета Беле куће Марк Медоус позитиван на корона вирус, подсећа Си-Ен-Би-Си.
Препоручујемо
ТРИ КОРАКА ЗА ТРАМПОВ ПРЕОКРЕТ: Срђа Трифковић о томе ко има већину у Врховном суду
09. 11. 2020. у 20:49
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића
Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.
28. 01. 2026. у 12:38
Коментари (0)