ВИШЕ ОД 2.000 ЗАРАЖЕНИХ: Корона не попушта у Грчкој, двоцифрен број мртвих
У ГРЧКОЈ је у уторак регистровано 2.166 нових случајева корона вируса, а преминуло је 13 пацијената, показују подаци Националне организације за јавно здравље.
Фото: ЕПА
Највише заражених је у Атини и Солуну.
Укупан број заражених премашио је 44.000, а број смртних случајева достигао је 655, преноси Катимерини.
Грчка је јуче продужила полицијски час и забранила рад ресторана, барова, позоришта и музеја у најмногољуднијим деловима земље на месец дана, како би се изборила са великим бројем случајева Ковид-19.
Препоручујемо
КОРОНА СЕ НЕ СМИРУЈЕ: У Грчкој још 1.678 случајева, преминуло девет особа
01. 11. 2020. у 19:34
ПРЕКО 2.000 НОВИХ СЛУЧАЈЕВА: Не смирује се епидемија у Грчкој, преминуло шест особа
31. 10. 2020. у 20:44
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита
ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.
18. 12. 2025. у 16:38
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (0)