КОРОНА СЕ НЕ СМИРУЈЕ: У Грчкој још 1.678 случајева, преминуло девет особа

01. 11. 2020. у 19:34

У ГРЧКОЈ је у последња 24 сата регистровано 1.678 нових случајева корона вируса, а преминуло је девет особа.

КОРОНА СЕ НЕ СМИРУЈЕ: У Грчкој још 1.678 случајева, преминуло девет особа

Depositphotos

Од почетка пандемије пријављено је 40.929 заражених, од којих је више од 4.137 повезано с путовањима у иностранство, преноси АНА.

Национална организација за јавно здравље регистровала је девет смртних случајева у претходна 24 шта, чиме је укупан број жртава достигао 635.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

БИЛА ЈЕ ФАТАЛНА: Ко је Борина Лутка са насловне стране - кад га је оставила посветио јој и Остани ђубре до краја (ФОТО)