ПОТРЕСНЕ СЦЕНЕ ИЗ РАЗРУШЕНОГ ИЗМИРА: Дан после катастрофе - потрага за несталима (ВИДЕО)
31. 10. 2020. у 10:50
СПАСИЛАЧКЕ екипе трагају за несталима након што је у петак егејску обалу Турске погодио разорни земљотрес.
Повезане вести
ЗГРАДА НЕСТАЛА У СЕКУНДИ: Језиви снимак из Турске, вишеспратница се срушила као да од картона (ВИДЕО)
СНАЖАН земљотрес догодио се данас северно од острва Самос, а осетио се и у Атини и Турској. Према првим проценама, земљотрес је био јачине 6,7 степени по Рихтеровој скали.
30. 10. 2020. у 16:10
РАСТЕ БРОЈ МРТВИХ У ТУРСКОЈ: Више од 400 повређених у разорном земљотресу (ФОТО/ВИДЕО)
РАСТЕ број мртвих у Турској након разорног земљотреса. Према последњим информацијама живот је изгубило 12 људи, а 419 је повређено, саопштила је Агенција за ванредне ситуације земље. Спасиоци и мештани трагају за преживелима.
30. 10. 2020. у 18:11
Најновије из рубрике
уживоКРАЈ РАТА - КАДА ТРАМП КАЖЕ: Американци потврдили колико је њихових објеката погођено; Моџтаба у болници; Бродови горе у Ормузу (ФОТО/ВИДЕО)
ДВАНАЕСТИ је дан рата на Блиском истоку.
11. 03. 2026. у 07:17 >> 17:06
АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ТВРДЕ: Ирански напади оштетили најмање 17 америчких локација
ИРАН је погодио и оштетио најмање 17 америчких локација у региону Залива усред текућег рата, са фокусом на радарске и комуникационе системе, извештава Њујорк тајмс, позивајући се на анализу сателитских снимака, верификованих видео снимака и званичних саопштења.
11. 03. 2026. у 17:02
ВОЈСКА ИЗАШЛА НА УЛИЦЕ: Велика операција у току
ВОЈНИЦИ су данас распоређени на улицама Јоханесбурга, највећег града Јужне Африке, у оквиру операције подршке полицији у борби против насиља банди и илегалног рударства.
11. 03. 2026. у 16:52
ИРАН НАСТАВЉА ДА УНИШТАВА ЕНЕРГЕНТЕ ШИРОМ ЗАЛИВА: Погодио складиште нафте у Оману (ВИДЕО)
БРИТАНСКА компанија за поморску безбедност Амбри саопштила је да су погођена складишта нафте у оманској луци Салала.
11. 03. 2026. у 16:49
СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ ТРАГЕДИЈЕ У ШВАЈЦАРСКОЈ: Мушкарац са психичким проблемима запалио аутобус у ком је страдало најмање шест особа (ФОТО)
МУШКАРАЦ старости између 60 и 70 година, осумњичен је да је изазвао пожар у аутобусу у месту Сјетр у којем је погинуло најмање шест особа, швајцарски држављанин из кантона Берн, већ је познат властима због психичке нестабилности, а описан је као "маргинализован и поремећен", саопштила је данас локална полиција.
11. 03. 2026. у 16:49
Коментари (0)