БОЈКО БОРИСОВ ИМА КОРОНУ: Премијер Бугарске на кућном лечењу
ПРЕМИЈЕР Бугарске Бојко Борисов потврдио је да је заражен корона вирусом.
Фото: ЕПА
После два тестирања, показало се да је позитиван на цовид-19. Тренутно се налази на кућном лечењу.
Борисов је још у суботу изјавио да је у самоизолацији пошто је био у контакту са замеником министра грађевине Николајем Нанковом, који је био позитиван на тесту на корона вирус.
Међутим, нешто касније је Регионални здравствени инспекторат у Софији саопштио да је укинуо обавезан карантин Борисову пошто је два узастопна дана имао негативан налаз на тесту за корона вирус.
Ипак, испоставило се да је премијер Бугарске заражен.
Препоручујемо
У ШАПЦУ ПОГОРШАНА ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА: За 24 сата 20 новозаражених короном
25. 10. 2020. у 15:12
ЕПИДЕМИЈА НЕ ЈЕЊАВА У СРПСКОЈ: Новозаражено 408 - преминуло седам особа!
25. 10. 2020. у 11:38
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)